O nás

Jsme umělci života. Petr, Tomáš, Petra, Marek, Klára, Pavel a Lenka. Děláme, co umíme, baví nás a naplňuje. Zároveň to děláme jinak než ostatní. Naše programy jsou originální v metodě, hloubce a funkčnosti. Prorážíme vlny neklidu, nepokoje a problémů. Pracujeme systematicky až k jádru věci. Naše programy restartu jsou individualizované a nepodléhají žádným přesvědčením, dogmatům či schématům.

Programy VIP restartu jsou postaveny na rozvinuté komunikaci, porozumění, odhalování, strukturování, myšlení, emocích a vnímání. V rozsahu a kvalitě větším než obvyklém.

Programy VIP restartu jsou inspirovány z mnoha směrů a oblastí lidského vědění avšak nepodléhají žádnému obvyklému standardu, škole, tradici, terapeutickým, manažerským či koučovacím směrům. Pracujeme svobodně, a vždy tak nejlépe jak je to možné.

Programy VIP restartu jsou důvěrné. Důvěra je pro nás důležitá cnost. Na sociálních sítích typu Facebook nás nehledejte, nepublikujeme a nepracujeme s lajky a sdíleními. Nepůsobíme veřejně. Neposíláme newslettery a netvoříme emailové databáze. Nepořádáme semináře ani hromadné akce. Nesbíráme osobní jména ani adresy. Nedáváme žádné reference ani je nežádáme. Jednáme napřímo, čestně a diskrétně.

Programy VIP restartu jsou nezávislé. Nepodléhají žádné osobě, organizaci, korporaci, skupině či firmě. Nezodpovídáme se nikomu jinému než vám a sami sobě. Jsme umělci v restartu idejí a příležitostí.

Naše primární hodnoty jsou: svébytnost, pravda, laskavost a rodina.

Naše vize restartu směřuje k důležitým lidem a organizacím. Kdo cítí potřebu skutečného osobního či firemního restartu, směřuje k nám.

Naše programy reprezentuje Petr J. Rudzan (jediná kontaktní osoba a skutečné jméno, s kterým se setkáte).

Klikni na mě
Restart je evidentní cesta transformace. Chci jednat odpovědně a potřebuji více seriózních informací.
Provozujeme VIP-restar.cz a VIP-restart.com